Nové záběry z Gamescomu 2017

Opět začal největší evropský herní festival Gamescom, který se již tradičně koná v německém Kolíně nad Rýnem. I letos se ho lidé z Taleworlds rozhodli poctít svojí přítomností. K této příležitosti vydali také nové video, které představuje tzv. “Captain Mode”.

Pokud jste hráli Napoleonic Wars, nebude to pro vás úplná novinka. Jedná se o multiplayerové boje až pěti hráčů, přičemž každý z nich bude moci ovládat své jednotky, které jsou tvořeny oddíly počítačem řízených vojáků. Můžete jim tedy jako generál velet, a rozdrtit všechny své protivníky! Jak to vypadá v praxi, se můžete dozvědět z tohoto videa:

 

 

Je velmi možné, že se v průběhu Gamescomu objeví i nové informace a záběry ze hry. Budu se snažit je opět co nejdříve přinést i Vám, čtenářům.

EDIT: Objevilo se nové video, tentokrát zachycuje bitvu Khuzaitů proti Impériu:

 

 

1 komentář

  • Trebor napsal:

    Hra vypadá stále lépe a lépe…hezky vymodelované zbroje,zbraně a tváře.Líbil se mi moment když šíp jednoho “barbara” prorazil krk císařského vojáka a ten se chytl ihned za krk…úchvatné.Konečně voják v ruce s kopím ho drží oběma rukama(jak by se držet mělo) a řítí se na nepřátele.Jedno mi tam ale chybělo…válečný pokřik obou stran.Jako novou mechaniku by mohli vývojáři přidat a to že by se méně zkušená jednotka mohla rozutéct když se na ně řítí těžcí jezdci/pěšáci s ohlušujícím pokřikem…ale dost už bylo snění,to by jsem chtěl moc.Už se začínám těšit na vydání Bannerlordu.
    A jak bývá mým zvykem,děkuji tvůrci/tvůrcům této stránky za jejich snahu a čas. 🙂

Napsat komentář